پلیس ,داعش ,تروریستی ,بوده ,اعضا ,دستگیر ,اعضا داعش

ذستگیری یک داعشی در آمریکا

 

دستگیری یکی از اعضا داعش در آمریکا

اخبار داعش :بعد از یک حمله تروریستی در آمریکا که اعضا داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفته بودن نیروهای امنیتی آمریکا تلاش های خود را برای شناسایی اعضا داعش در آمریکا بیشتر کردند و توانستند یکی از اعضا این گروه را دستگیر کنند.

به گزارش میهن گرام :پلیس آمریکا یک مرد را در “آریزونا” دستگیر کرد که متهم به همکاری با داعش است.

پلیس در اظهاراتی اعلام کرد این فرد که «عبدالمالک عبدالکریم» نام دارد، در پی انجام عملیاتی تروریستی در جریان بازی سوپر جام بولینگ در تگزاس بوده است.

همچنین مقامات پلیس ابراز داشتند: این فرد پیش از این و در جریان اهانت یک کاریکاتوریست به ساحت پیامبر اسلام (ص) قصد اقدامی خرابکارنه را داشت که در این کار دو تن دیگر از جمله «نادر صوفی»، که در درگیری با پلیس کشته شد، با او همکاری می کردند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد وی در حال جمع آوری سلاح و افرادی برای ارتکاب برخی عملیات های تروریستی در آمریکا و در راستای اهداف داعش، بوده است.

از جمله اتهامات این فرد، حضور در نزدیکی مناطق نظامی و اطلاعاتی آمریکا در آریزونا می باشد که طبق تحقیقات مشخص شد، این رفت و آمد ها، در جهت برنامه ریزی برای اقدامات تروریستی و انتحاری صورت گرفته بود.

به گفته پلیس آمریکا، عبدالمالک و چند تن دیگر، از سال ۲۰۱۴ با داعش هم پیمان شده و در صدد پیوستن به صفوف داعش در سوریه بوده اند که پیش از موفق شدن به انجام این کار، توسط پلیس دستگیر شده اند.

داعش


اس ام اس منبع اصلی مطلب : اس ام اس و تفریحی
برچسب ها : پلیس ,داعش ,تروریستی ,بوده ,اعضا ,دستگیر ,اعضا داعش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : دستگیری یک داعشی در آمریکا